Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL Express (nie dot. prefabrykatów betonowych i żeliwa)) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Dobór grubości izolacji technicznych

Osiągnięcie optymalnej efektywności energetycznej to dziś priorytet, a nacisk na tę kwestię kładzie przede wszystkim Unia Europejska, która swoimi dyrektywami wymusza zmiany w przepisach budowlanych obowiązujących w poszczególnych krajach. I choć jest to dodatkowa inwestycja, to liczne zalety izolacji technicznych w pełni rekompensują poniesione na ten cel wydatki.

czytaj całość »
Izolacja akustyczna i termiczna instalacji

Zgodnie z obowiązującymi obecnie normami budowlanymi, instalacje sanitarne w obrębie obiektów mieszkalnych muszą być projektowane i wykonywane z zastosowaniem izolacji termicznych oraz akustycznych. Stosowanie takich rozwiązań znajduje uzasadnienie zarówno ze względów ekonomicznych, jak i z uwagi na komfort użytkowania budynków.

czytaj całość »
Wybór i zastosowanie otuliny do rur

Polietylenowe, poliuretanowe, ze styropianu, kauczuku lub wełny mineralnej – różnorodność dostępnych na rynku izolacji technicznych z pewnością może przyprawić o zawrót głowy. Decydując się na zakup warto więc bliżej poznać właściwości poszczególnych materiałów i wybrać otuliny do rur, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu.

czytaj całość »
Studnie kanalizacyjne EKO

Wytrzymałe, uniwersalne i produkowane zgodnie z normą PN-EN 1917. Studnie kanalizacyjne EKO to pierwszej klasy prefabrykaty betonowe powszechnie wykorzystywane do budowy podziemnych instalacji wodno-ściekowych. Pozwalają na stworzenie bezpiecznej i wydajnej infrastruktury, która przez długie lata perfekcyjnie będzie spełniała swoje zadanie.

czytaj całość »
Czy prawidłowe izolacje termiczne pomogą zaoszczędzić pieniądze w obliczu rosnących cen kosztów ogrzewania?

Nieustannie rosnące ceny gazu, węgla oraz energii elektrycznej to wyższe koszty ogrzewania budynków. Z tego powodu coraz chętniej sięga się po różnego typu rozwiązania z zakresu termoizolacji. Pomagają one w zaoszczędzeniu pieniędzy w tym obszarze, a jednym z powszechniejszych i bardzo skutecznych sposobów na zminimalizowanie strat ciepła jest izolacja termiczna rur centralnego ogrzewania obecnie wymagana przepisami budowlanymi.

czytaj całość »
Separatory w myjniach samochodowych

Obecnie obowiązujące regulacje prawne w zakresie ochrony środowiska i wód (Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 12 lipca 2019 r.) wskazują, że w odprowadzanych ściekach zawartość substancji ropopochodnych nie może przekroczyć 15 mg/l. To zaś oznacza, że aby spełnić te wymagania, wszystkie myjnie samochodowe oprócz parowych muszą być wyposażone w separatory oddzielające szkodliwe związki od wody opadowej i procesowej. Urządzenia te w kilku etapach usuwają zanieczyszczenia stałe (np. drobiny żwiru) oraz odfiltrowują substancje ropopochodne.

czytaj całość »
Studzienki włazowe i inspekcyjne - ergonomia i BHP

Aktualnie obowiązujące rekomendacje w zakresie projektowania i zbrojenia sieci wodno-kanalizacyjnej to przede wszystkim nacisk na ergonomię stosowanych rozwiązań oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracowników firm eksploatacyjnych w przypadku konieczności przeprowadzenia prac w obrębie infrastruktury.

czytaj całość »
Nowe trendy w separatorach dla branży wod.-kan.

Problemy związane z efektywną i przyjazną dla środowiska naturalnego gospodarką ściekami dotyczą zarówno regionów zindustrializowanych, jak i tych o mniejszym zagęszczeniu zabudowy. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa powiązane z tym sektorem nieustannie poszukują innowacyjnych rozwiązań pozwalających na skuteczniejsze i wydajniejsze oczyszczanie ścieków. Szczególnie, że jest to obszar, w którym należy liczyć się z przepisami prawa oraz rekomendacjami norm technicznych.

czytaj całość »
Od poniedziałku pracujemy dłużej
Od poniedziałku pracujemy dłużej

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów wydłużamy godziny otwarcia. Już od najbliższego poniedziałku zrobią Państwo zakupu w godz. 7:00-15:30. Zapraszamy!

Bestsellery
STEINONORM 36/30 USZKODZONY
STEINONORM 36/30 USZKODZONY
39,35 zł 31,99 zł
m
Wieszak blach trapezowych M8
Wieszak blach trapezowych M8
4,08 zł 3,32 zł
szt
OTULINA PAROC ALU COAT 89/20
OTULINA PAROC ALU COAT 89/20
18,94 zł 15,40 zł
m
STEINONORM 54/20
STEINONORM 54/20
34,82 zł 28,31 zł
m
STEINONORM 28/30 USZKODZONY
STEINONORM 28/30 USZKODZONY
34,34 zł 27,92 zł
m
STEINONORM 18/20
STEINONORM 18/20
22,09 zł 17,96 zł
m
STEINONORM 44/20
STEINONORM 44/20
30,63 zł 24,90 zł
m
STEINONORM 23/20
STEINONORM 23/20
24,18 zł 19,66 zł
m
STEINONORM 50/50
STEINONORM 50/50
66,10 zł 53,74 zł
m
Mocowanie P6 typu V
Mocowanie P6 typu V
3,31 zł 2,69 zł
szt
STEINONORM 36/20
STEINONORM 36/20
28,04 zł 22,80 zł
m
Kołek rozporowy M10x50mm
Kołek rozporowy M10x50mm
0,18 zł 0,15 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl